Bitcoin – oszustwo

0
2679

Bitcoiny w ostatnich latach zyskały sobie wielu zwolenników. Oczywiście tam gdzie są zwolennicy znajdują swoje miejsce i przeciwnicy. Wielu uważa, że to niestety, ale jest jedno wielkie oszustów. Eksperci przestrzegają przed inwestowaniem w kryptowaluty, bo nic dobrego z tego nie będzie.

Jaka jest prawda? Dowiemy się tak naprawdę za kilka lat. Jeśli jest to bańka spekulacyjna to pęknie w najbliższym czasie. Ludzie stracą ogromne pieniądze, których w żaden sposób nie da się odzyskać. Wystarczy wyłączyć interna i nie możemy z pieniędzy korzystać, a zatem trzeba się zastanowić nad tym ile inwestować żeby zyskać, a nie stracić.
Osoby, które nie wiedzą w tym oszustwa mają inna teorię. Dla nich te wypowiedzi ekspertów to po prostu żal bankierów.

Bitcoin jest poza ich kontrolą, co oznacza, że nie można tutaj robić spekulacji, nie można dodrukować ile się chce. To jedna z najlepszych walut na świecie, dlatego nie ma się, co dziwić, że tak właśnie świat finansowy do tego podchodzi. My, jako osoby, które mają inwestować swoje pieniądze w kryptowaluty nie wiemy tak naprawdę jak ma to wszystko wyglądać. Nie dowiemy się, jeśli nagle coś się nie stanie, ale przecież od kilku lat jest spokój.

Kurs bitcoinów był już bardzo wysoki, a mimo tego nikt nagle nie zamknął wszystkiego i z tymi pieniędzmi nie uciekł. Inwestując mniejsze kwoty nie ryzykujemy tak dużo, ale za to wiele można na tym zyskać. Kurs jest bardzo wysoki i jeśli inwestowaliśmy w bitcoiny wcześniej to mamy sporo pieniędzy na koncie. Czasami trzeba wiedzieć, kiedy należy dać sobie spokój żeby wyjść z tego z jak największym zyskiem i właśnie w ten sposób powinniśmy do tego podchodzić.

Przyszłość

Trudno określić, do czego dojdzie w najbliższych miesiącach czy latach. Na razie nic złego się nie dzieje, dlatego ludzie się z tego nie wycofują. My również możemy sprawdzić jak wygląda inwestowanie w tego typu waluty. Skoro mają aż tak wielu zwolenników to coś musi w tym być. Ludzie chcą mieć coś, co nie jest pod kontrolą państw, a nie ma innej waluty, która nam to gwarantuje.

Dzisiaj dodrukowuje się dolara i to w ogromnych ilościach, dlatego inwestowanie w takie walut jest o wiele bardziej ryzykowne niż inwestycja w bitcoiny. Warto się nad tym bardzo poważnie zastanowić i wyciągnąć z tego wnioski. Nie znajdziemy inwestycji, która jest w stu procentach bezpieczna i przynosi nam same zyski.
Najważniejsze to zachować zdrowy rozsądek, a wtedy będziemy na pewno o wiele lepiej przygotowani i czujni, a w inwestycjach ma to znaczenie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here