Nie tylko na podróż: przyglądamy się zaletom łóżeczka turystycznego

Chociaż przez wzgląd na swoją nazwę łóżeczka turystyczne kojarzą się większości rodziców ze sprzętem pomocnym tylko i wyłącznie w trakcie dalszych wyjazdów- nic bardziej mylnego.  Tego rodzaju przestrzeń dla snu dziecka może z powodzeniem spełniać rolę funkcjonalnej alternatywny dla tradycyjnego, drewnianego łóżeczka ze szczebelkami. Sprawdź dlaczego warto wyposażyć pokoik dziecięcy w łóżeczko turystyczne, jakie są zalety tego rozwiązania i gdzie kupić dobrej jakości mebel, który posłuży maluszkowi nie tylko w trakcie snu, ale i aktywnej zabawy.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność: dlaczego łóżeczko turystyczne zyskuje coraz większą popularność wśród rodziców?

Łóżeczko z reguły jest pierwszym zakupem, w trakcie urządzania pokoiku dla maluszka. Jest także miejscem, w którym przez pierwsze kilka miesięcy, przez większość czasu będzie przebywało dziecko: noworodek przesypia większość doby, nieco większe niemowlę choć jest zainteresowane innymi aktywnościami, także wypełnia dzień kilkoma drzemkami. Nic więc dziwnego, że każdy rodzic przykłada szczególną uwagę do wyboru najlepszego łóżeczka. Decydując się jednak na produkty drewniane, konieczny okazuje się zakup dodatkowych akcesoriów: ochraniaczy na szczebelki, by chroniły nóżki dziecka przed zaklinowaniem lub główkę przed uderzeniem, a także organizera, który zapewni sprawną toaletę malucha lub dostęp do zabawek. To wszystko generuje dodatkowe koszty. Rozwiązaniem tej sytuacji jest zakup łóżeczka turystycznego, które nie tylko posiada dodatkowe wyposażenie jak organizer, moskitiera, czy pałąk z zabawkami, ale dzięki siateczkowym, solidnym bokom zapewni odpowiednią cyrkulację powietrza i bezpieczeństwo w trakcie snu i zabawy.

Na co zwracać uwagę kupując łóżeczko turystyczne?

W trakcie wybierania odpowiedniego modelu łóżeczka, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy: dobrze, kiedy wybrany przez nas model posiada ruchome kółka, umożliwiające bezproblemową mobilność mebelka. Funkcjonalne łóżeczko turystyczne powinno także posiadać wbudowane wejście boczne i regulację poziomów. Do każdego modelu producent powinien gwarantować materacyk, kieszonkę na akcesoria i torbę, w którą możemy zapakować całość zestawu. Solidne łóżeczka turystyczne, wykonane z najwyższej jakości, certyfikowanych i bezpiecznych dla dziecka materiałów znajdziemy na stronie https://sklepmati.pl/68-lozeczka-turystyczne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here