Bitcoin – ile kosztuje

0
1726

Kursy bitcoin zmienia się bardzo często. Dzisiaj może kosztować trzydzieści osiem tysięcy złotych za jednego BTC, a jutro o kilka tysięcy mniej. Jeszcze nie tak dawno bił rekordy i cena była dwukrotnie wyższa od tych podanych. Trudno określić jak ta waluta będzie kształtował swój kurs na przełomie miesięcy. To jest kryptowaluta, która dostępna jest jedynie w Internecie. To, dlatego jej kurs może być dzisiaj bardzo wysoki, a jutro może spaść do zera.

Waluty, z których, na co dzień korzystamy nie mają po pierwsze takich wysokich kursów, a po drugie nie ma aż tak dużych wahnięć, dlatego inwestowanie w nie jest mniej ryzykowne. Oczywiście zarobienie na dolarze czy euro graniczy dzisiaj z cudem, bo spadki rzędu pięciu groszy niewiele nam dają. Nie da się na tym zarobić, dlatego ludzie szukają innych walut. Bitcoin jest najbardziej rozpoznawalny, dlatego każdy chce go mieć.

Wiele osób się tym tematem interesuje, dlatego warto byłoby nad inwestycjami w kryptowalutę zainteresować. Może na tym zyskamy i to o wiele więcej niż nam się wydaje. Jeśli dzisiaj kurs wynosi trzydzieści pięć tysięcy złotych, a będziemy mieć szczęście i nagle wzrośnie dwukrotne to bez wychodzenia z domu zarobimy ogromne pieniądze. Właśnie, dlatego ludzi to tak bardzo ciekawi, bo nie znajdziemy łatwiejszego sposobu na inwestowanie pieniędzy.

Ryzyko? Zawsze jest ryzyko i trzeba się z tym liczyć. Wiele osób zainwestowało pieniądze w akcje spółek, które w dniu debiutu na giełdzie były bardzo wysoko notowane, a później ich wartość spadła kilkukrotnie. Największy portal społecznościowy w ten sposób działał i wiele osób na tym straciło bezpowrotnie swoje pieniądze.

Obserwujemy kursy bitcoin

W Internecie każdy z nas może na bieżąco sprawdzać jak wygląda kurs bitcoin. To na pewno pozwala na dotarcie do ważnych dla nas informacji. Warto patrzeć jak kurs się zmienia, a może dojdziemy do tego, kiedy najlepiej będzie inwestować.
Kurs zmienia się z godziny na godzinę, co oznacza, że będzie trzeba cały czas to obserwować, a wtedy na pewno uda nam się coś zarobić. Jeśli dzisiaj nie zarobimy to może jutro? Inwestowanie nie jest łatwe, bo wymaga poświecenia sporej ilości czasu, dlatego trzeba go sobie zarezerwować.

Jeśli tego nie zrobimy to na pewno nic nie osiągniemy. Te osoby, które są najlepsze wygrywają i my możemy się przekonać czy bitcoin przyniesie nam zyski czy niestety, ale na tym stracimy. Trzeba być dobrym obserwatorem i trzeba wyciągać z inwestowania wnioski, a wtedy osiągniemy swój zamierzony cel.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here