Litecoin prognozy

0
2208

Popularność kryptowalut jest coraz większa, dlatego nie ma się, co dziwić, że wiele osób chce w coś takiego inwestować. Jeśli właśnie należymy do takich osób to litecoin jest walutą, która powinna nas zainteresować. Różni się znacząc od bitcoin, dlatego wiele osób się na to decyduje. Na razie prognozy są bardzo różne, jeśli chodzi o kurs. Kurs sam w sobie został ustalony odgórnie, ale teraz reguluje go rynek. Na pewno na razie nie ma, co liczyć na jakieś wielkie zyski, ale z biegiem czasu będzie się to zmieniło.

Rok 2018 nie przyniesie jakiś szczególnych zmian. Raczej trzeba się tutaj spodziewać spadkowa. To oznacza, że jeśli chcemy inwestować w litecoin to musimy nastawiacz się na długoterminowe czekanie. Nie ma, co panikować, jeśli nagle kurs zacznie spadać i to o sporo procent. To przejściowe aczkolwiek może potrwać nawet kilka miesięcy. Plusem jest to, że pod koniec tego roku możemy się już spodziewać, że kurs zacznie rosnąć. Można będzie wtedy zarobić nawet kilkadziesiąt procent, a zatem opłaca nam się w taką walutę inwestować.

Czy będzie lepiej? Oczywiście, że tak, ale na to trzeba poczekać na lata 2019-22. Wtedy będzie prawdziwy bom, jeśli chodzi o kurs tej waluty. Każdego miesiąca wzrosty mogą sięgać nawet kilkuset procent. Trzeba będzie kupić sobie jak najwięcej waluty teraz, kiedy jej cena jest niska. Wtedy jeszcze więcej uda nam się na tym zyskać, a właśnie o to przecież chodzi.

Najlepsze rozwiązanie dla chcących zarobić

Osoby znające bitcoiny wiedzą, że używa się do ich kopania specjalnego sprzętu. Chodzi tutaj o obliczenia matematyczna. W przypadku litecoin jest podobnie, ale samo kopanie jest o wiele droższe i mało, komu się opłaca. To, dlatego taka waluta jest o wiele bardziej stabilna i właśnie o to nam przecież chodzi. Do koparki trzeba będzie dołożyć w tym przylądku nie tylko super karty graficzne, ale również super pamięć komputera. Mało, komu będzie się to opłacało.

Ceny kart graficznych rosną każdego dnia właśnie przez to, że wiele osób otwiera swoje własne kopalnie. W pewnym momencie się to wszystko skończy, ale jak na razie ludzie, którzy mają pieniądze mogą je w łatwy sposób pomnażać.
My, jeśli chcemy mieć spokojne życie to inwestujemy w litecoin, bo według prognoz wszystko wygląda naprawdę zachęcająco. Jak będzie w praktyce? Nie wszystko da się przewidzieć, dlatego trzeba być na bieżąco z rynkiem kryptowalut. Wtedy w razie jakichkolwiek problemów będziemy mieć czas na reakcje. Nie stracimy dużo, a na pewno będziemy mogli na tym bardzo dużo zyskać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

PODZIEL SIĘ
Następny artykułDascoin opinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here