Dascoin opinie

0
2607

Na rynku pojawiło się w ostatnim czasie wiele kryptowalut, które w mniejszym lub większym stopniu są bezpieczne. Jeśli chodzi o dascoin to opinie są tutaj podzielone. Wszystko przez to, że inwestowanie w tę walutę jest dość ryzykowne. Widać to bardzo dobrze na przykładzie ustalania kursu. Ta waluta nie podlega prawom popytu czy podaży tylko jej kurs jest ustalany przez jej twórcę.

To wiąże się ze sporym ryzykiem, bo tak naprawdę nigdy nie wiemy jak ma to wyglądać i czy dzisiaj na tym zyskamy czy stracimy. To nie jedyna wada, bo kolejną jest brak możliwości wymiany waluty. Jeśli chcemy zapłacić tą walutą za towary, albo za usługi to też nie ma takiej możliwości. Według prawa polskiego dascoin nie jest dzisiaj uważany za walutę. Waluta ta nie znajduje się nawet w żadnych rejestrze kryptowalut.
Można powiedzieć, że ta waluta oznacza dla kupującego poważne problemy. W prokuraturze są już doniesienia na twórców waluty, a zatem lepiej się wstrzymać w inwestowaniem w coś, co może okazać się piramidą finansową. Ryzyko jakby nie patrzeć jest dzisiaj bardzo duże.

Duże ryzyko inwestowania?

W Internecie można znaleźć wiele filmów, w których namawiają do inwestowania w projekt. Nie jest to wcale takie łatwe, bo sama licencja kosztuje od tysiąca do dwóch i pół tysiąca europ. W takim razie, co mamy zrobić z walutą, którą nie można nigdzie płacić? Wszystko ma się zmienić po tym jak firma wejdzie na giełdę. Wtedy zaczną się ogromne zyski, ale do tego czasu trzeba się zastanawiać nad tym czy w ogóle warto w to inwestować.

Inwestując swoje pieniądze trzeba być bardzo ostrożnym. Wtedy nie będziemy popełniać błędów, które mogą nas bardzo dużo kosztować. Mamy zarabiać, a nie tracić, dlatego trzeba się zastanowić, w co i gdzie należy to robić. Jeśli chodzi o opinie to bywają one bardzo różne. W Internecie znajdziemy takie osoby, które są bardzo zadowolone, że zainwestowały swoje pieniądze w ten projekt jak i te, które nigdy tego nie zrobią. Dopóki sprawa się nie wyjaśni nie będziemy wiedzieli, po której stronie się ustawić.

Problem w tym, że jeśli firma naprawdę wejdzie na giełdę to ceny dascoin wzrosną i to znacząco, a my będziemy chcieli szybko w walutę inwestować. Jeśli nie wejdzie, a my wydaliśmy dziesięć tysięcy złotych na projekt to nic nam z tego nie wyjdzie i będziemy stratni. Kryptowaluty, jakie takie są zawsze ryzykowne, ale jeśli wybieramy coś popularnego i wszystkim znanego to na pewno to ryzyko znacząco zmniejszamy, a na tym nam zależy. Wtedy nie stracimy na tym zbyt wiele.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here